• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Залучення благодійної допомоги

Залучення благодійної допомоги

На виконання листа Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 15.04.2011 р. №1/9-289 "Щодо оприлюднення інформації про використання благодійних та спонсорських внесків", з метою інформування громадськості стосовно ефективності та прозорості використання добровільних пожертвувань та їх ретельного бухгалтерського обліку ми створили нову рубрику на сторінках свого сайту, в якій систематично будемо розміщувати інформацію щодо залучення та використання благодійної та спонсорської допомоги у нашому дитячому садку.

1.Закон України"Про благодійництво та благодійні організації"

2.Постанова Кабінету Міністрів від 04.08.2000 № 1222"Про затвердження Порядку отримання благодійних (добровільних) внесків і пожертв від юридичних та фізичних осіб бюджетними установами і закладами освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, культури, науки, спорту та фізичного виховання для потреб їх фінансування".

3.Лист Міністерства освіти і науки України від 28.04.2010 №1/9-290"Щодо здійснення благодійних та спонсорських внесків"

4. Лист Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 15.04.2011 №1/9-289"Щодо оприлюднення інформації про використання благодійних та спонсорських внесків."


Шановні батьки вихованців та спонсори!

КЗ Донецький заклад дошкільної освіти (ясла-садок) вдячний Вам за небайдуже ставлення до розвитку садочка, за надану допомогу у створенні оптимальних умов життєдіяльності та роботи закладу.

Ми і надалі сподіваємось на Ваші розуміння, турботу та увагу.

/Files/images/podyaka_batkam_2.jpg

Звіт батьківського комітету Донецького ЗДО

щодо витрат батьківських благодійних внесків, спонсорської допомоги під час підготовки до нового 2017 -2018 навчального року (проведення ремонту)

Батьківські кошти
Виконанні роботи в закладу
1. Косметичне фарбування в усіх приміщеннях закладу (двері, стіни, труби, плинтуси,) 2.Утеплення дверей запасних виходів в адміністративних приміщеннях 3.Фарбування харчоблоку, комор, гладильної, адміністративного коридорів І поверху 4.Фарбування малих форм спортивного обладнання та ігрових майданчиків 5.Поклейка шпалер в кабінетах завідувача, коридору запасного виходу та ізолятора, утіплення стін кабінетів. 6.Ремонт кришек на пісочницях 7.Перемотка газонокосарки 8.Ремонт барабанної установки принтера 9.Виготовлення навісу на ганку кухні.
Придбанно для поліпшення матеріальної бази
1.Мольберт (на яслі) 2.Спортивний інвентар -м’ячи гумові (10 шт.), -ігровий набір «Лучник»(для гри з м’ячем), -басейн + насос - пластмасові м’ячі (маленькі) 3.Журнали для документації 4.Килимові доріжки 3 шт.(резинові- ромашка) для умивальних кімнат під піддони 5.Килимова доріжка (аква)під умивальник в молодшу групу 6.Труби для виготовлення спортивного обладнання, мухоморчик для вішалки в молодшу групу -2 шт. 7.Ножи – 3 шт., клейонка на стіл,сіто, черпаки – 2 шт. 8.Віники - 5 шт. 9. Корнизи – 2 шт. 10.Кришка на унітаз(старша гр.),сидушка на унітаз (яслі ) 11.Віішалки дитячі -10 шт.
Всього 12.737.48 грн.

Вжито для зміцнення матеріально-технічної бази :

Спонсорська допомога

Всього надійшло Ролета міні термо, (на вікна в групові та спальні кімнати старшої та молодшої груп) сума Примітка
12. 450.48 грн. Керівник фермерського господарства Строгий О.Ф.
Кiлькiсть переглядiв: 114

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.